Zobrazení cen výrob-ků, jejich nákup    a přihlášení na školení získáte po provede-né a schválené regi-straci. Klikněte zde.

Sesterský e-shop:

Při současném objednání z obou e-shopů platíte pouze jedno poštovné!

Vybavení a kosmetické přístroje:

Vše pro permanentní make-up - vybavení - kurzy - školení:
        

Body Lifter Program

set na 10 ošetření

img

 

Číslo produktu: 640311

BODY LIFTER CORPORAL CARE - BODY LIFTER PROGRAM

INTENSIVE BODY FIRMING PROGRAMME - ZPEVŇUJÍCÍ TĚLOVÝ PROFESIONÁLNÍ PROGRAM

SET na 10 ošetření

Inovovaný  trojitý účinek zpevňujícího tělového programu: vypíná, zpevňuje a modeluje. Laboratoře ATACHE vybraly ty nelepší ingredience, aby pomohly pokožce získat zpět její pevnost a elasticitu. Jejich výjimečná receptura pozvedává pokožku, zatímco zpevňuje a remodeluje siluetu, přináší  klíčové vlastnosti pro omlazení vaší pokožky.

BOX obsahuje :

1) EXFOLIATING SYSTÉM - BODY PEELING SOLUTION  150ml - Mechanický a enzymatický peeling obsahující extrakt papáji. Odstraňuje vrstvu odumřelých buněk epidermis na principu jemného gumování granulemi papáji a rozpuštěného keratinu, který v ošetřovaných partiích stimuluje mikrocirkulaci. Pokožka je takto velmi dobře připravená pro působení zpevňujících složek a zvyšuje tím jejich účinek.

Složení:  Extrakt z Papáji, Jojobový olej

2) MODEL FIT I - FIRMING SERUM 10ks x 17ml - Speciální účinné zpevňující sérum,  přizpůsobené pro tělo.  Kombinuje ty nejlepší zpevňující a vypínající ingredience, zanechává pokožku pevnou a pružnou.

Složení:  Extrakt z Kigelii Africké,  Extrakt z Quillaja Saponaria

3) FIRMING CREAM  200ml - Masážní krém se zpevňujícím efektem, podporujícím mikrocirkulaci, aktivní ingredience pronikají hluboko do kůže během prováděné masáže.  Současně působí  tonizační a nemodelační účinky krému.  Ošetření poskytuje klientkám příjemný svěží pocit.

Složení:  Extrakt z Kigelii Africké,  Extrakt z Quillaja Saponaria

4) MODEL FIT II - GEL-CREAM REMODELANT 10ks x 17ml - Nová definice tvarování těla, díky sofistikované receptuře, napomáhá účinnému tvarování a zpevňování. Tato receptura byla vytvořena  jako závěrečný krok modelační-zpevňující masáže, dodává závěrečný strečinkový efekt.

Složení:  Olej ze semen zelené arabské kávy

 

Máte-li jakékoliv dotazy pište na info@cleverlinecz.cz nebo volejte na tel:  737 828 215.

 
MWZjMT