Zobrazení cen výrob-ků, jejich nákup    a přihlášení na školení získáte po provede-né a schválené regi-straci. Klikněte zde.

Sesterský e-shop:

Při současném objednání z obou e-shopů platíte pouze jedno poštovné!

Vybavení a kosmetické přístroje:

Vše pro permanentní make-up - vybavení - kurzy - školení:Úvod » ATACHE - FACE CARE » DESPIGMEN » DESPIGMEN - Profesionální péče » DESPIGMEN Whitening Program


        

DESPIGMEN Whitening Program

set na 10 ošetření

img

 

Číslo produktu: 640235

DESPIGMEN - ANGI-TACHES

PROFESIONALNÍ  PROGRAM - BĚLÍCÍ A ZESVĚTLUJÍCÍ OŠETŘENÍ - SET na 10 ošetření

Inovovaná zesvětlující a depigmentační  receptura

DESPIGMEN přináší nejúčinnější ingredience pro boj proti pigmentovým skvrnám s dlouhodobým účinkem. Intenzita i velikost tmavých skvrn je viditelně redukována a pleť je celkově rozzářená a hydratována.

BOX obsahuje:

1 ) GLYCOLIC EXFOLIATING GEL - FACIAL EXFOLIATING GEL - 10ks x 1,3ml - Vysoce efektivní regenerační exfoliační gel poskytující maximální zjemnění. Částečně koncentrovaná receptura pro sjednocení pleti a odstranění barevných nepravidelností.

Složení: AHA kyseliny a Salicylová kyselina.

2) NEUTRALIZING SOLUTION - FACIAL NEUTRALIZING SOLUTION - 10ks x 4ml - Přípravek s úžasnou fluidní texturou poskytuje velmi příjemné zklidnění. Okamžitě neutralizuje  GLYCOLIC EXFOLIATION GEL.

Složení: Sodium bicarbonate  pH8

3) ANTIOXIDANT COMPLEX -FACIAL ANTIOXIDANT COMPLEX - 10ks x 2,2ml - Výjimečný komplex s příjemnou texturou a zesvětlujícím účinkem; obsahuje stabilizovaný vitamín C, který redukuje oxidovaný melanin na bezbarvý melanin.  Zanechává pleť barevně sjednocenou,  hladkou a bez defektů.

Složení: Deriváty Vitaminu C

4) SPECIFIC ANTI-TACHES SOLUTION - FACIAL TREATMENT CREAM - 20ml - Výjimečné spojení přírodních bělících extraktů, které bojují proti tmavým skvrnám na kůži. Působí cíleně přímo na tyrozinázu, klíčový enzym v procesu syntézy melaninu.

Složení: Medvědice lékařská, Kyselina Kojicová, Lékořice lysá

5) RADIANCE MASK -REINFOZING FACIAL MASK - 10ks x 30g - Přírodní maska ze zelených řas obohacená čistým Vitamínem C. Se zesvětlujícími, antioxidačními  a revitalizačními účinky, působící proti volným radikálům.  Výborná textura masky, která se rozpustí na kůži, dodává pocit svěžesti a projasnění.  Zajišťuje průnik aktivních složek do hloubky pleti.

 

Máte-li jakékoliv dotazy pište na info@cleverlinecz.cz nebo volejte na tel:  737 828 215.

 

 

ZDA1ZmV