Zobrazení cen výrob-ků, jejich nákup    a přihlášení na školení získáte po provede-né a schválené regi-straci. Klikněte zde.

Sesterský e-shop:

Při současném objednání z obou e-shopů platíte pouze jedno poštovné!

Vybavení a kosmetické přístroje:

Vše pro permanentní make-up - vybavení - kurzy - školení:
        

EXCELLENCE Program

img

 

Číslo produktu: 640006

KOMPLEXNÍ ANTI-AGING OŠETŘENÍ - PROFESIONÁLNÍ PROGRAM - SET na 5 ošetření

BOX OBSAHUJE:

1) COMPLEX ACTIVATOR - BIOLOGICAL ACTIVATOR - 5 ampulí x 5ml - Účinná kombinace základních stopových prvků pro řízení a regeneraci buněk, které oddalují stárnutí pleti. SLOŽENÍ: Zinek (0.5%), Calcium (0.5%) a Magnesium (0.5%) a Pyrrolidine Carboxylic Acid.

2) REVITALIZING SUBLIME - CONCENTRATED ANTI-AGING FACIAL - 5 tubiček x 8ml - Mimořádné anti-aging sérum se zcela novou recepturou, které působí na oddálení stárnutí buněk. Díky restrukturalizačním schopnostem je pleť viditelně mladší už po první aplikaci. SLOŽENÍ: Vitasource™(5%), Phytessence Holyherb™ (5%), přirozeně rozpustný kolagen(5%), mořský elastin (2%) a nízko-molekulární kyselina hyaluronová (0,10%).

3) CAVIAR NUTRITION MASK - GEL PREPARATION MASK + ALGINÁTOVÝ PUDR prášek 5 sáčků x 25 r. + gel 5 sáčků x 100ml Unikátní 2-kroková alginátová maska v unikátní kombinaci s kaviárovým extraktem. Díky obsahu kaviáru je stimulována buněčná regenerace, napomáhá tonizaci, zpevnění a zvýšení elasticity pleti. SLOŽENÍ: Kaviárový extrakt, Calcium, Magnesium.

4) ADVANCED REPAIR CREAM - FINISHING TOUCH CREAM -Tuba 20ml -  Výjimečná komplexní anti-aging péče pro dokonalou regeneraci s intenzivním účinkem. Vychází z posledních výsledků kosmetického výzkumu a jeho exkluzivní receptura působí na zpomalení buněčného stárnutí. SLOŽENÍ: Vitasource™ (3%), Phytessence Holyherb™ (5%), ceramidový komlex (3%), Sojové Glycopeptidy (2%) a vysokomolekulární kyselina hyaluronová (0,15%).

5) PRECISION TOUCH - CONCENTRATED ANTI-WRINKLE PERFECTIONER - Tuba 10ml - Účinný lokálně působící koncentrát na vrásky, který poskytuje dlouhodobý zjemňující efekt. Jeho jedinečná receptura je založena na 3D objemovém účinku s okamžitým vyhlazením vrásek. SLOŽENÍ: mikrosféry kyseliny hyaluronové (3%), Soft Focus Pigmenty, LIFTONIN®-XPRESS (3%) a Vitamin E (0,5%).

 

Máte-li jakékoliv dotazy pište na info@cleverlinecz.cz nebo volejte na tel:  737 828 215.

 

 

OTQ1MDU5OW