Zobrazení cen výrob-ků, jejich nákup    a přihlášení na školení získáte po provede-né a schválené regi-straci. Klikněte zde.

Sesterský e-shop:

Při současném objednání z obou e-shopů platíte pouze jedno poštovné!

Vybavení a kosmetické přístroje:

Vše pro permanentní make-up - vybavení - kurzy - školení:



O NÁS » O nás
O nás

Vítáme Vás na stránkách Clever Line s.r.o.

Spolehlivost a kvalita je pro nás na prvním místě.

Vážíme si přízně a dlouhodobé spolupráce s předními kosmetickými salony a odborníky na estetickou medicínu, reagujeme na jejich potřeby a podněty a pečlivě vybíráme značky a výrobce, které zastupujeme.  Ve spolupráci s nimi, pak připravujeme pravidelné odborné workshopy a školení tak, aby byla každá kosmetička co nejlépe připravena pro práci s našimi výrobky a dosahovala požadovaných  výsledků.

Pořízení nového přístroje je jen jedním z kroků k úspěšnému fungování kosmetického salonu.

Pokud začínáte pomůžeme Vám vyvarovat se základních pochybení a nastoupit úspěšnou cestu bez zbytečných zakopnutí.

Máte-li už jisté zkušenosti v kosmetické péči rádi Vám budeme novou inspirací a pomocníkem pro další vylepšení Vašich služeb a přivedení nových klientů.

Kromě prodeje přístrojů a kosmetických přípravků - jsme exkluzivním dovozcem profesionální kosmetiky ATACHE SCIENTIFIC COSMETIC, člen skupiny ASAC Pharma group. a kompletního servisu organizujeme odborná školení a semináře, provádíme také marketingové poradenství včetně poskytnutí profesionálních grafických a webdesignových služeb. Umíme dát o Vás vědět a najít vhodnou cestu propagace pro získání Vašich klientů.

Tajemství úspěchu je ve Vaší každodenní poctivé činnosti a  dosažení očekávaného efektu. Nikoli v nereálných slibech a bombastické reklamě !

Naši opravdovou prioritou je Vaše spokojenost, nejsme vystylovaná firma, ale uděláme vše pro to, být Vašim profesionálním partnerem, na kterého se můžete spolehnout.

Pokud v naší nabídce cokoliv nemůžete najít, neztrácejte čas a ozvěte se nám na tel. 603 176 772 nebo 724 809 060 nebo napište na info@cleverlinecz.cz

Jsme tady pro Vás a reagujeme na Vaše potřeby a pomáháme Vám budovat kvalitní know-how.

 

Y2FhOGMw