Zobrazení cen výrob-ků, jejich nákup    a přihlášení na školení získáte po provede-né a schválené regi-straci. Klikněte zde.

Sesterský e-shop:

Při současném objednání z obou e-shopů platíte pouze jedno poštovné!

Vybavení a kosmetické přístroje:

Vše pro permanentní make-up - vybavení - kurzy - školení:O NÁS » O značce ATACHE SC
O značce ATACHE SC

 


GET RESULT – DOSTAT VÝSLEDKY

ATACHE - věda ve službách krásy

ATACHE SCIENTIFIC COSMETIC je podložena 30-ti letou zkušeností na poli dermatologie s důkladně vyškoleným týmem expertů v péči o pokožku.

Od svého založení v roce 1983 a se zázemím společnosti ASAC pharma, farmaceutické skupiny, měly Laboratoře ATACHE vždy jasnou definici svého poslání: neustále probíhající výzkum a nejpřísnější požadavky.

Pokračováním v bohatých zkušenostech v  profesionálním kosmetickém sektoru jakožto průkopník v použití Retinolu a Vitaminu C v Evropě, posílil ATACHE SCIENTIFIC COSMETIC  svoji kosmetiku a vědecké úsilí, tak aby mohl nabídnou to  nejlepší ve světě krásy.  Neustále se držíme špičky technologických a vědeckých zkušeností  společnosti ASAC pharmaceutical group.

Věda ve službách krásy, aneb "jak dosáhnout výsledků".

Pro dosažení těch nejlepších nožných výsledků, byly propojeny  profesionální a komerční potřeby našich klientů s potřebou pomoci se identifikovat jako "ATACHE profesionálové".

Svět  ATACHE je zárukou té nejvyšší kvality.

Laboratoře ATACHE vyvíjí, vyrábí a prodává své produkty založené na sjednocené funkci, díky které jsou zákazníci  maximálně spokojeni co se týká bezpečnosti a kvality. Plně vyhovují GMP (Good Manufacturing Practis -  správné výrobní  postupy),  ochraně životního prostředí a bezpečnosti lidského zdraví.

Když si je zamilujete, máte kreativní duši.  Vynalezli jsme produkty, pro všechny reálné potřeby. Každá žena i každý muž, každý z nich je jedinečný.

ZThmYWY2Mm