Zobrazení cen výrob-ků, jejich nákup    a přihlášení na školení získáte po provede-né a schválené regi-straci. Klikněte zde.

Sesterský e-shop:

Při současném objednání z obou e-shopů platíte pouze jedno poštovné!

Vybavení a kosmetické přístroje:

Vše pro permanentní make-up - vybavení - kurzy - školení:
        

SPECIAL MOMENTS

img

 

Číslo produktu: 647062

Balíček SPECIAL MOMENTS obsahuje:

1) Biological Triple-Antioxidant Night Protector – Serum 15ml (Čistý Vitamin C) + Active Fluid 30ml   (Lipoic Acid + Vitamin E) - Anti-aging ošetření pleti, antioxidační, revitalizační, vodné pro neutralizaci negativních účinků volných radikálů, které způsobují předčasné stárnutí pleti.

POUŽITÍ: Pro efektivnější účinek by měly být přípravky aplikovány přes noc, kdy pleť odpočívá a urychluje se buněčná obnova. Vyčistěte a tonizujte pleť odpovídajícími přípravky.

Smíchejte konečky prstů na dlani: 1 dávku Séra a 2 dávky Active Fluid pro normální až mastnou pleť - dokud nezískáte jednotnou emulzi. Aplikujete na obličej a krk jemnou masáží dokud nebude přípravek zcela vstřebán.

Důležité upozornění: Přípravek je určen pro použití na jeden měsíc. Po 30 denní dávce vitaminu C je jím pleť již dostatečně nasycena. Použití ACTIVE FLUID by mělo pokračovat až do úplného spotřebování přípravku, lipoová kyselina a vitamin E pomáhají pleti aktivně udržet  vitamín C.

2) Tensor Flash – Firming Serum – vypínací sérum - Intenzivní zpevňující sérum, navrací pleti zářivý vzhled, odstraňuje známky únavy a stresu. Redukuje povrchové a zjemňuje hluboké vrásky.

POUŽITÍ: Aplikujte celý obsah jedné tuby na vyčištěnou pleť jemnou masáží s pohyby vzhůru, od středu obličeje směrem ven. Snažte se nedělat mimické pohyby obličeje  dokud přípravek zcela nezaschne a nevytvoří na pleti jemný film, který vypne Vaši pleť a skryje vrásky na pár hodin.

Doporučená maloobchodní cena: 1.450,-Kč

YjA4OTdjOG