Zobrazení cen výrob-ků, jejich nákup    a přihlášení na školení získáte po provede-né a schválené regi-straci. Klikněte zde.

Sesterský e-shop:

Při současném objednání z obou e-shopů platíte pouze jedno poštovné!

Vybavení a kosmetické přístroje:

Vše pro permanentní make-up - vybavení - kurzy - školení:
        

VITAL AGE RETINOL Program

set na 5 ošetření

img

 

Číslo produktu: 640415

VITAL AGE RETINOL - WRINKLE ATTACK PROGRAM

INTENZIVNÍ PROTIVRÁSKOVÝ PROFESIONÁLNÍ PROGRAM

SET na 5 ošetření

Nejúčinnější alternativa proti známkám stárnutí pleti

Profesionální  intenzivní anti-wrinkle program, koncipovaný exkluzivně pro prevenci a redukci velikosti a hloubky vrásek.  ATACHE, díky své filozofii vědecky podložené kosmetiky,  vytvořil perfektní cestu pro zastavení  a redukci známek stárnutí pleti díky své výjimečnosti, vysoce účinné kombinaci čistého RETINOLu a CoQ10.

Box obsahuje:

1) Q 10 PEARLS- CoQ10 FACIAL PEARLS – 5ks x 0,24ml - Receptura obsahující  vysoce koncentrovaný CoQ10 který zlepšuje aktivitu a účinek Retinolu. Viditelně redukuje vrásky na obličeji, krku a dekoltu.

2) RETINOL PEARLS - RETINOL FACIAL PEARLS – 10ks x 0,24ml - Receptura s  čistým koncentrovaným PURE RETINOLEM, která zajišťuje a zlepšuje průnik čistého Vitamínu A, má zásluhu na viditelné redukci vrásek na obličeji, krku a dekoltu.

3) HYDRAMASK - FACE AND NECK MASK – 5ks - Inovovaná maska s hydrogelovou technologií, kombinující složky jako je Hyaluronová kyselina, se svým dlouhotrvajícím vyživujícím a hydratačním účinkem. Její okluzivní efekt zvyšuje průnik obsažených složek Retinolu  a Q10. Perfektně čistí pleť, zejména projasní oblast očního okolí.

Složení: 1% Hyaluronát Sodný, 1% Codium Tomentosum (extrakt z mořské řasy), 1% Měsíček lékařský

4) FIRMING FLUID - FACIAL EMULSION - 5ks x 5ml - Lehká emulze, poskytující zjemnění a projasnění jakéhokoliv typu pleti (Soft Focus Efect). Je ideální jako závěrečný krok programu profesionálního ošetření.

 

Máte-li jakékoliv dotazy pište na info@cleverlinecz.cz nebo volejte na tel:  737 828 215.

 

 

Y2QwMzg1